مواد اولیه تازه، سالم و ارگانیک

تنها مواد اولیه ی سالم و ارگانیک معتبر اجازه ی ورود به آشپزخانه ی ما را دارند…

ما به دنبال یک وجه تمایز می گشتیم و چه چیزی بهتر و بالاتر از اینکه مواد اولیه سالم و ارگانیک را از جایی مطمئن و آن هم به صورت برداشت روزانه و تازه دریافت کنیم!

طعم و عطر غذاهای اصیل ایرانی با چاشنی عشق…

شاید بهترین آشپزهای دنیا مردها باشند ولی مادران سرزمین مان چاشنی ویژه ای دارند به نام عشق که حتی در حین طبخ هر وعده ی غذایی افزودن این چاشنی را فراموش نمی کنند. به همین خاطر تصمیم بر آن شد، آشپزخانه گوهربانو را صرفا با حضور بانوان خوش دست و پنجه، با انگیزه و پرمهر رونق بخشیم.

فکر می کنیم ماحصل این دو (مواد اولیه با ارزش و دست پخت خوب) ترکیب فوق العاده ای خواهد شد و چیزی نخواهد بود جز غذایی ناب،که موجبات سلامتی را فراهم می آورد.

زنده کردن روش هایی که در آشپزی امروزی به فراموشی سپرده شده اند…

شاید خیلی از افراد خانواده بر این موضوع گواهی دهند که خیلی چیزها طعم غذاهای قدیمی و دست پخت مادربزرگ ها را نمی دهند…

مثلا کوبیدن گوشت، برنج، غلات و …. در هاونگ (هاون/ یانه) کار طاقت فرسایی است ولی همگان این موضوع را قبول دارند که برنج وگوشتی که در هاونگ¬های سنگی کوبیده می شود بسیار متفاوت است با زمانی که در چرخ گوشت، آسیاب کن و… این عمل انجام شود.

استفاده از ظروف مسی در روند طبخ، پخت برنج بر روی آتش (برنج لاخولی) و…

به همین خاطر گوهربانو این نقاط فراموش شده را بازیابی نموده و در روند تهیه و طبخ غذاهای خود به کار می گیرد تا مشتریان طعمی متفاوت را تجربه کنند.

به صورت افراطی از مواد اولیه استفاده نمی کنیم، فاکتورهای سلامتی و بهداشت را همچون مادری که برای فرزندانش آشپزی می کند، دلسوزانه و اخلاقی رعایت می کنیم…

با ما همراه شوید و از طعم، کیفیت و سلامت غذاهای گوهر بانو و میزان رضایت خود برایمان بگویید.

در اول راهیم و بدون شک پر از کمی و کاستی، ولی کار خود را با عشق، انرژی مثبت و با هدف رضایت خداوند و خلقش آغاز کردیم، یاری مان دهید تا روز به روز با نظرات شما کامل¬تر شویم و آن گونه باشیم که یک دوست در کنار شماست…

عموما مواد اولیه آشپزخانه از شرکت گوکرن (بازار محصولات ارگانیک و سالم ) تهیه می شوند.

تمام حقوق برای سایت گوهر بانو محفوظ است.